Vše o nákupu

Doprava a platba

V současné době Vám nabízíme 5 možností dopravy - můžete si nechat zboží zaslat až k Vám domů, a to buď přepravní službou DPD, nebo Českou poštou. Balíček si také můžete na poště vyzvednout, stejně jako na nejbližší pobočce Uloženky nebi Zásilkovny.

Pokud objednáte v pracovní den do půlnoci (v případě platby na dobírku a kartou), zboží vyexpedujeme a předáme dopravci nejpozději do 2 pracovních dnů. Kdy můžete zboží čekat, zjistíte na detailu každého produktu a poté také v přehledu objednávky v košíku. O víkendu si k nám pro balíčky bohužel nikdo nejezdí, předáme je tedy dopravci až v pondělí.

Za zboží můžete zaplatit buď předem, nebo samozřejmě i při převzetí. Dobírka stojí 20 Kč, při platbě předem neplatíte nic navíc. Můžete zaplatit bankovním převodem na účet 2000950881/2010 vedený u Fio banky, instrukce Vám dorazí i v mailu s potvrzením objednávky. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, abychom mohli platbu spárovat a ihned po připsání peněz na náš účet Vám mohli objednávku odeslat. 

Budete-li chtít zaplatit platební kartou, po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu ČSOB, kde vyplníte své údaje a po úspěšné transakci běžíme Vaši objednávku vyřídit :)

Níže najdete ceník dopravy a platby, všechny objednávky nad 1500 Kč Vám přivezeme zcela zdarma.

Ceník dopravy a platby

    při platbě předem při platbě na dobírku
  DPD  99 Kč  119 Kč
  Česká pošta - Balík do ruky  99 Kč  119 Kč
  Česká pošta - Balík na poštu  99 Kč  119 Kč
  Uloženka  39 Kč  49 Kč
  Zásilkovna  39 Kč  49 Kč

Reklamace

V případě, že bude Vaše zboží poškozeno, bude Vám nějaký výrobek chybět nebo se při balení objednávky spleteme a zaměníme nějaký kus za jiný, dejte nám vědět na telefonu 775 432 680 nebo na e-mailu moje@lavado.czZašlete nám, prosím, také fotku s poškozeným/jiným zbožím, než které jste si objednali, a okamžitě Vám zboží výměníme či dopošleme to, co Vám chyb, samozřejmě zdarma. Více informací o vrácení zboží pak najdete v obchodních podmínkách.

 

O nás

Myšlenka na internetový obchod s drogerií se nám zrodila v hlavě na podzim roku 2015. Jsme sice muži a máme své problémy, nicméně občas naše drahé polovičky nemůžou nakoupit potraviny či drogerii, a poslaly tak na nákup nás. Vybírat zboží v obchodě je pro nás problém, nemůžete použít klávesové zkratky, vyfiltrovat si zboží v regálu podle výrobce nebo objemu. Navíc když podstoupíte celý tento problémový proces vybírání zboží (při kterém ještě musíte kontrolovat, zda zboží není předražené, ideálně v akci!), zbývá donést celý nákup až domů.

Chtěli jsme tedy zjednodušit život našim partnerkám a řekli si, že s hledáním zboží v akcích, objíždění přilehlých drogerií a následnému tahání tašek s nákupem je konec. V následujících měsících pak vznikalo Lavado.cz, které má ambici všechny tyto problémy vyřešit. Proč byste u nás měly (myslíme ovšem i na muže, takže proč byste u nás měli) nakoupit?

  • Dovezeme Vám zboží pohodlně až domů. Pokud objednáte v pracovní den/v neděli do půlnoci, nejpozději do 2 dnů už jede objednávka za Vámi. Nemusíte se tedy tahat s těžkými nákupy, objednejte pohodlně online.
  • Dopravu máte od 1500 Kč zdarma. Chceme odbourat bariéry online nákupu, proto při objednávce nad tuto částku neplatíte žádné poštovné. Pokud tedy patříte k průměrné české domácnosti s 1,8 dospělého a 1,6 dítěte, při objednání jednou měsíčně máte dopravu zdarma :)
  • Postaráme se o drogerii za Vás. Ano, víme, že toto zní jako klišé. Nicméně nechte nás to dokázat ;) Stačí se u nás zaregistrovat a začít objednávat pravidelně. Jak se o Vás postaráme, už se nechte překvapit. Budeme se těšit!

Tým Lavado.cz

 

Kontakty

Budete-li se s námi chtít spojit, můžete využít telefonního čísla 775 432 680, nebo nám napište na e-mail moje@lavado.cz

V případě reklamací či jakýchkoliv jiných dotazů (zda máme zboží na skladě, kdy dorazí vaše objednávka apod.) se obraťte na výše uvedené kontakty, nebo nám napište skrze formulář níže na stránce.

Pokud nám budete chtít poslat pohled z dovolené, můžete nám jej zaslat buď přímo do skladu, nebo na sídlo firmy na adrese Jaurisova 515/4, 140 00, Praha 4 Michle.

 

Kdo za tím stojí:

 

Lavado online s.r.o.

Jaurisova 515/4

140 00

Praha 4

IČ: 04791568

DIČ: CZ04791568

bankovní spojení: 2000950881/2010