O nás

Myšlenka na internetový obchod s drogerií se nám zrodila v hlavě na podzim roku 2015. Jsme sice muži a máme své problémy, nicméně občas naše drahé polovičky nemůžou nakoupit potraviny či drogerii, a poslaly tak na nákup nás. Vybírat zboží v obchodě je pro nás problém, nemůžete použít klávesové zkratky, vyfiltrovat si zboží v regálu podle výrobce nebo objemu. Navíc když podstoupíte celý tento problémový proces vybírání zboží (při kterém ještě musíte kontrolovat, zda zboží není předražené, ideálně v akci!), zbývá donést celý nákup až domů.

Chtěli jsme tedy zjednodušit život našim partnerkám a řekli si, že s hledáním zboží v akcích, objíždění přilehlých drogerií a následnému tahání tašek s nákupem je konec. V následujících měsících pak vznikalo Lavado.cz, které má ambici všechny tyto problémy vyřešit. Proč byste u nás měly (myslíme ovšem i na muže, takže proč byste u nás měli) nakoupit?

  • Dovezeme Vám zboží pohodlně až domů. Pokud objednáte v pracovní den/v neděli do půlnoci, nejpozději do 2 dnů už jede objednávka za Vámi. Nemusíte se tedy tahat s těžkými nákupy, objednejte pohodlně online.
  • Dopravu máte od 1500 Kč zdarma. Chceme odbourat bariéry online nákupu, proto při objednávce nad tuto částku neplatíte žádné poštovné. Pokud tedy patříte k průměrné české domácnosti s 1,8 dospělého a 1,6 dítěte, při objednání jednou měsíčně máte dopravu zdarma :)
  • Postaráme se o drogerii za Vás. Ano, víme, že toto zní jako klišé. Nicméně nechte nás to dokázat ;) Stačí se u nás zaregistrovat a začít objednávat pravidelně. Jak se o Vás postaráme, už se nechte překvapit. Budeme se těšit!

Tým Lavado.cz