Doprava a platba

V současné době Vám nabízíme 5 možností dopravy - můžete si nechat zboží zaslat až k Vám domů, a to buď přepravní službou DPD, nebo Českou poštou. Balíček si také můžete na poště vyzvednout, stejně jako na nejbližší pobočce Uloženky nebi Zásilkovny.

Pokud objednáte v pracovní den do půlnoci (v případě platby na dobírku a kartou), zboží vyexpedujeme a předáme dopravci nejpozději do 2 pracovních dnů. Kdy můžete zboží čekat, zjistíte na detailu každého produktu a poté také v přehledu objednávky v košíku. O víkendu si k nám pro balíčky bohužel nikdo nejezdí, předáme je tedy dopravci až v pondělí.

Za zboží můžete zaplatit buď předem, nebo samozřejmě i při převzetí. Dobírka stojí 20 Kč, při platbě předem neplatíte nic navíc. Můžete zaplatit bankovním převodem na účet 2000950881/2010 vedený u Fio banky, instrukce Vám dorazí i v mailu s potvrzením objednávky. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, abychom mohli platbu spárovat a ihned po připsání peněz na náš účet Vám mohli objednávku odeslat. 

Budete-li chtít zaplatit platební kartou, po odeslání objednávky budete přesměrování na platební bránu ČSOB, kde vyplníte své údaje a po úspěšné transakci běžíme Vaši objednávku vyřídit :)

Níže najdete ceník dopravy a platby, všechny objednávky nad 1500 Kč Vám přivezeme zcela zdarma.

Ceník dopravy a platby

    při platbě předem při platbě na dobírku
  DPD  99 Kč  119 Kč
  Česká pošta - Balík do ruky  99 Kč  119 Kč
  Česká pošta - Balík na poštu  99 Kč  119 Kč
  Uloženka  39 Kč  49 Kč
  Zásilkovna  39 Kč  49 Kč